Ürünler > Network > Pasif Network Ürünleri > Fiber Optik Ürünleri > Fiber Optik Patch Kablolar > Pigtail - Singlemode - 9 / 125 - OS 1

BEEK - BC-FO-PT9SC-01
Beek SC/UPC Fiber PigTail, 9/125 µ, singlemode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OS2, LSZH
BEEK - BC-FO-PT9ST-01
Beek Fiber Pigtail SM-ST OS2, ST/UPC, 1 metre, 0.9mm, SX, LSZH

2 ürün içerisinden. 1 ila 2 arasındaki ürünler gösteriliyor.