Ürünler > Network > Pasif Network Ürünleri > Fiber Optik Ürünleri > Fiber Optik Patch Kablolar > Multimode - 50 / 125 - OM 3

BEEK - BC-2531-05/3
Beek ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3
BEEK - BC-2533-02/3-T
Beek Low loss Telecom Level LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode 50/125 OM3
BEEK - BC-2533-07/3-T
Beek Low loss Telecom Level LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 7 metre, Multimode 50/125 OM3
BEEK - BC-2533-10/3-T
Beek Low loss Telecom Level LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode 50/125 OM3
BEEK - BC-2533-20/3-T
Beek Low loss Telecom Level LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode 50/125 OM3
BEEK - BC-FO-5LCLC-0.5/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 metre, Multimode, Duplex, 3.00mm, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-01/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-02/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-03/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-05/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-07/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 7 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-10/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-15/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 15 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-20/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-25/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 25 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-30/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, , 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-35/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 35 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-40/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCLC-45/3
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 45 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 3, LSZH
BEEK - BC-FO-5LCSC-0.5/3
Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH

39 ürün içerisinden. 1 ila 20 arasındaki ürünler gösteriliyor.