Ürünler > Network > Aktif Network Ürünleri > Add On Ürünler

Alt Kategoriler

BEEK - BN-GLC-10T
Beek 10Gbase SFP+ Bakır RJ45, 30m (10G bakır SFP modül.. Cisco, Alcatel, Juniper, ATI, Ruijie gibi ürünler ile uyumlu)
BEEK - BN-GLC-BX-D-DDM
Beek 1.25Gbps 20km 1490-nm TX/1310-nm with DDM, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-BX-U-DDM
Beek 1.25Gbps 20km 1310-nm TX/1490-nm with DDM, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-EX-SM
Beek 1000Base-LX (LC/40Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-EX-SM-DDM
Beek 1.25Gbps 40km 1550nm with DDM, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-FE-100BXD-DDM
Beek 155Mbps 20km TX1550/RX1310nm with DDM, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-LH-SM
Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-LH-SM-DDM
1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, DDM Desteği, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-SX-MM
Beek 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-T
Beek 1000Base-T RJ45 100M SFP Transceiver, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-GLC-ZX-SM
Beek 1000Base-LX (LC/80Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-J4848C
1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP Procurve enabled
BEEK - BN-J4858C
Beek 1000Base-SX (LC/550m/850nm/Multi-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP Procurve ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-J4859C
Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, HP Procurve ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-J4859D
Beek 1000Base-LX (LC/20Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Aruba/HP ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-J8177C
Beek 1000Base-T RJ45 100M SFP Transceiver, HP Procurve ürünleriyle uyumlu
BEEK - BN-J9151A
Beek HP 10 Gigabit SFP+ Singlemode 10 km Modül
SFP+ 10G 1310nm 10km DDM SMF
BEEK - BN-JL563A
HP Aruba 10G SFP+ Bakır Modül
BEEK - BN-S10G-ER40
Beek SFP+ 10GB ER 1550nm 40km REACH WITH DDM
BEEK - BN-S10G-LR
Beek SFP+ 10GB Long Range LC/10 Km/1310nm/Singlemode Transceiver Cisco, Allied Telesis, Alcatel v.s ürünleriyle uyumludur

24 ürün içerisinden. 1 ila 20 arasındaki ürünler gösteriliyor.