BEEK BC-2533-20/3-T

Beek Low loss Telecom Level LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode 50/125 OM3

question Bu ürünün satışı devam etmemektedir. Sadece mevcut kullanıcılara hizmet amacıyla bu ürünle ilgili bilgilerin web sayfamızdan duyurulmasına bir müddet daha devam edilecektir. Bilgi almak için tıklayınız.

EAN
8693661835986
Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)

Dosyalar


×